Zingat Ayrıcalıkları ile Kolayca Ev Sahibi Olun!

Pratik Bilgiler 01 Mayıs 2017 - 20:22 401 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Zingat Ayrıcalıkları ile Kolayca Ev Sahibi Olun!

Doğuş Grup ve REIDIN işbirliği ile kurulan seçkin platform Zingat, geçmişten beri gerek köklü bilgisi gerekse mantıklı çözüm önerileri ile gayrimenkul pazarında globallaşmeye devam ediyor. Kapsamlı referans bilgileri ile büyüme sağlayan platformda, kiralık ve satılık pek çok daire seçeneği bulunuyor. Üstelik site üzerinde kolay arama sağlayan birtakım hizmetlere de yer veriliyor. Ücretsiz olarak sunulan arama araçları, ilanlara kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlarken diğer yandan da zamandan ve paradan tasarruf etmenize destek oluyor.

İl Bazında Satılık Daire Seçenekleri

Bilgi ve ticaret platformu olarak isimlendirilen Zingat üzerinde “Akıllı Haritalar”, “Evimin Değeri”, Bölge Raporları”, “Endeksler”, “Emlak Yatırım Rehberi   gibi doğru gayrimenkulu bulmayı sağlayan birtakım yenilikçi hizmetler mevcut. Bu arama araçları sayesinde siz de dilediğiniz lokasyonda dilediğiniz daireyi kolayca aratabilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınıza ve zevkinize uygun satılık ve kiralık eve kolayca kavuşabileceksiniz.

Kurabiye Fincan

Zingat üzerinde doğunun güzide şehirlerine özgü pek çok satılılık daire ilanı yayınlanıyor. Özellikle şehirleşme çalışmalarının artış gösterdiği Diyarbakır şehrinde birbirinden farklı satılık daire seçenekleri ön plana çıkıyor. Makul fiyat aralıklarında seyreden daireler, ev sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. Site üzerinde Diyarbakır’a özgü emlak endeksine de yer veriliyor. Örnek vermek gerekirse 2003-2017 yılları arasında Diyarbakır satılık daire fiyat artışı %35, 46 olarak gerçekleşmiş durumda. Fiyat açısından birtakım artışların görüldüğü evler, 2+1 ve 3+1 formatında satışa sunuluyor. Ebat açısından ise 50 metrekareden 300 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde ev sahibi olmanız mümkün oluyor.

Sahibinden satılık ev türlerini site üzerinde kolayca araştırabilir, inceleyebilir ve daha sonra ilgili iletişim bilgilerinden kolayca irtibata geçebilirsiniz. Genellikle cazip fiyatlarda seyreden evler, konum açısından da oldukça ideal bir lokasyonda yer alıyor. Kaynartepe, Mezopotamya ve Bağlar semtlerinde yoğunluk gösteren evleri inceleyebilir, ulaşım ve konum açısından avantajlı çıkabilirsiniz. Zingat.com online platformu üzerinden en güncel ev ilanlarını inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun kriterlere göre filtreleme yaparak istediğiniz yaşam alanına kolayca sahip olabilirsiniz. Dilerseniz yaşamSkorunuzu hesaplayarak sizin ve ailenizin yaşam kalitesini etkileyen ilanlarla iletişime geçebilirsiniz.


ETİKETLER:
Sinan
sinanguzel01@hotmail.com

Özel sektör çalışanı, internet sever, Ç.Ü. mezunu. Biraz futbol, biraz web, biraz teknoloji derken her şeyden bir şey...

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğitim Sigortası Neden Önemli?

Eğitim uzun süre devam eden bir süreçtir. Çocuğunuzun eğitimi nasıl bir yaşam süre...

Soğuk Algınlığına İyi Gelen Çaylar

Havanın bir sıcak bir soğuk olduğu şu günlerde ne giyeceğimize karar vermeden dışarı çıkıp soğuk almamak el...

Artık Hiçbir İndirim Kaçırılmayacak

İşletmelerdeki çeşitli indirimleri veya kampanyaları nasıl takip edebilirsiniz? Eğer özel olarak ilgi alanı...

İngilizceyi Pratik Olarak Öğrenme Yöntemleri

Her geçen gün gelişen bir toplulukta yer almanın hayatımıza katacağı olumlu etkileri arasında sosyal anlamd...

BU MAKALEYE YORUM YAP