Yuvamdaki Düşman Bitiyor Mu?

Başrollerini Ece Çeşmioğlu, Aslı Tandoğan, Pamir Pekin ve Nebahat Çehre’nin paylaştığı Yuvamdaki Düşman dizisi, erken final kararı aldı.

Show TV’de yayınlanan, yapımcılığını Düş Gezginlerin yaptığı Yuvamdaki Düşman, düşük reytinglerin kurbanı oldu. Nebahat Çehre, uzun bir aradan sonra bu dizi için ekranlara geri dönmüştü. Ancak dizi 6 bölüm yayınlanarak final yapmaya karar verdi.

Perşembe akşamları izleyicisiyle buluşan dizi, ekran macerasına ortalama reytinglerle başlamıştı. Yayınlanan her bölümüyle yükselişe geçmesi gerekirken daha da düşen reytingler doğrultusunda dizinin ömrü kısa sürdü. Show TV, izleyici çekmek her gece dizinin tekrarlarını yayınlasa da bu taktik ne yazık ki işe yaramadı.

Dizinin konusu hatırlamak gerekirse; Selin, kanser hastası bir kadına yardım etmek için evde işe başlar. Neredeyse çok yakın arkadaş olan bu iki kadının arası eşiyle Selin’in ilişki yaşamaya başlamasıyla son bulur. Selin, hamiledir ve doğuma az bir zaman kala sevgilisini bir trafik kazasında kaybeder. Geçmişte normal bir çocukluk geçirmeyen Selin, çocuğunu kaza haberini aldığında kaybeder. Sevgilisinin canına kast eden kişiyi bulur ve Ceren olarak bakıcı şeklinde evlerine sızar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.