Yılbaşı Parti Konseptleri

Yeni yıl yaklaşıyor ve artık heyecanla “nasıl bir organizasyon düzenleyebilirim” telaşı herkesi sarmış durumda.
Güzel bir başlangıç yapmak, yepyeni bir yıla o şekilde girmek herkesin hayali. Hal böyleyken ev de veya dışarıda herhangi bir mekanda eğlenmek için değişik fikirler edinmek, unuttuğunuz önerileri yeniden hatırlamak istiyorsanız tam yerine geldiniz. Kafalardaki soru işaretlerini kırmak için birkaç önerim var sizlere.
Moda ile ilgili iseniz, Fasion bir konsept:
Modayı hedef alan bu tarz bir parti konsepti dış mekanda ve gece kulübünde olmalı. Rengarenk ışıklar ve lazer efektler de unutulmamalı. Podyum dizaynı hazırlanmalı. Partiye davetli herkese önceden uyarılar yapılmalı ve ona göre bir tarzda gelinmeli.

Disco bar – Gece kulübü partisi :
Her tarafı aynalar ile kaplı olacak olan kulübü, değişik kendi seçiminize uygun renk efektleri ile ortamı şenlendirmeye başlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz popüler bir DJ ile de harika bir parti yapmış olursunuz.
En büyük değişiklik ise; çalacak parçaları kura yolu ile belirlemek, heyecan verici ve çok eğlenceli olacaktır.

Maskeli balo konsepti:
Çoğu zaman herkes mekanlarda “For Vendetta” şeklinde dolaştı. Eğlenceli yanı komik gözükmek ve kalıbınızdan tamamen sizi çıkartmaya dayalı. Yalnızca bir gün kendinizden çok farklı biri gibi gözükmek için çok iyi bir fırsat gibi. Şirin hayvan kostümleri, vampir temalı giysiler, cadı olma fikri yada tam bir halk kahramanı görüntüsü vs…

80/ler 90/lar partisi:
Tamamen o yılların şarkısı çalınmalı. O zamana ait modaya uygun giyinilmeli. Deri ceketlerin ve yüksek bel kot pantolonların giyildiği bir düzenleme yaratılmalı. Saçlar ona göre yapılmalı. Yerli veya yabancı etnik her şeyi mutlaka partinizde yaşatırsanız konuklarınız bundan çok keyif alacaktır.

Rönesans dönemi konsepti:
Bayların frak takım giyindikleri, bayanların ise korseli kabarık bol tuvalet tercih ettikleri ve bol klasik müziğin hakim olduğu bir parti olmalı. Ortamın aydınlatması loş ve tamamen antika görünüme sahip olması önerilir. Vals’in hakim olduğu ortamda çok asil bir görüntü sunulduğu için herkese çok klasik bir gece yaşatmak isteyenlere enteresan bir öneri olduğunu düşünüyorum.

Kendi evinizin sıcacık kendi partisi :
Evinizin kendine özgü detaylarını, kendine özgü ışıklandırmasını bu güne özel tasarlamalısınız. Önce kapınıza yılbaşı halkası asılmalı, afişler yaptırabilirsiniz ve kapıya asabilirsiniz. Sosyal medyadan etkinlik düzenleyebilir böylelikle sevimli bir ev partisi olduğunu çevrenizdekilere duyurabilirsiniz. Yılbaşı ağacınızı evin bir köşesine kurulabilirsiniz. Piyasadan çok uygun fiyatlara yılbaşı ağacı bulmanız mümkün. Bu ağacın altına çocuklar için önceden hazırladığınız minik hediyeleri yerleştirebilirsiniz veya ağacın üstüne bütün çocukların çok seveceği farklı şekerlemeler asabilirsiniz. Bence yılbaşı ağacınızı şimdiden kurmaya başlayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.