Yılbaşı Hediye Önerisi – 4

Yılbaşında ne hediye alsam?” sorusuna cevap arayanlardansanız kendinizi kesinlikle yalnız hissetmeyin; dünyanın dört bir yanında sizinle aynı durumda olan milyonlarca insan bulunuyor. Başkaları da anneye hediye; babaya, sevgiliye veya arkadaşa hediye almak konusuna sizin kadar, hatta belki sizden daha fazla kafa yoruyorlar; mağazalarda dört dönüyorlar ve web sitelerini gözleri acıyana kadar turluyorlar. Çünkü Aralık ayının üçte birini tamamladık sayılır ve yılbaşı hediyesi seçmek için önümüzde azalan zaman giderek azalıyor.

Biz size bu kez de her yaş ve konumdaki, her cinsiyetteki yakınlarınızın evinde, odasında, ofisinde kendine yer bulabilecek bir yeni yıl hediyesi alternatifi önereceğiz: Dekoratif çerçeve modelleri. Bu güzel çerçevelerin arasında modern tasarımlar olduğu gibi vintage aksesuar kategorisine giren nostaljik parçalar da bulunuyor. Bir çocuğa hediye almanız gerekiyorsa onun odasına yakışacak sempatik çerçeveler bulabilirsiniz, evinin veya odasının dekorasyonunu bildiğiniz bir arkadaşınıza onun mekanına yakışacak bir çerçeve alabilirsiniz, bir tanıdığınıza onun sevdiği renkte ve konseptte bir çerçeve alabilirsiniz. Dekoratif çerçeveler gerçekten herkese hitap edecek bir yılbaşı hediyesi alternafidir. Bu güzel parçalar duvara asılabilir, bir sehpanın veya komidinin üstünü süsleyebilir, bir çalışma masası için güzel bir dekoratif aksesuar olabilir. Böyle bir çerçeveyi bir yakınınıza veya sevgilinize hediye etmeyi düşünürseniz içine ortak bir anısı olan bir resim yerleştirebilir veya herhangi bir güzel resim koyabilirsiniz.

fotograf-cerceveleri-16

Picture 1 of 31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.