Yılbaşı Hediye Önerisi – 3

Tanıdıklara, arkadaşlara, yılbaşı partisi için gideceğimiz evdeki davet sahibine alabileceğimiz, sevgiliye veya arkadaşa hediye edebileceğimiz şeyler arasında dekoratif aksesuar çeşitlerini de saymak gerekir. Güzel biblolar, dekoratif yastık çeşitleri, şekerlikler, duvar tabakları arasından yapacağınız seçimler gayet güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir. Çalışma masasının üstüne, büfenin içine, mutfak raflarına koyulabilen; kanepeleri, duvarları, koltukları süsleyen bu tarz aksesuarların mekanları güzelleştirmekte önemli bir rolleri var. Bu yüzden hediyeniz makbule geçecektir.

Piyasada çok güzel dekoratif vazo modelleri, kalemlikler, cazip görünümlü saklama kutuları, şekerlik çeşitleri, kaseler, banyolarda kullanılabilecek sepetler bulunuyor. Bu kategoride çok fazla çeşit var, içinize sinecek bir şeyler bulmanız zor olmayacak. Bazı okullarda öğrencilerin birbirine hediye alması için çekilişler yapılıyor; bu tip yılbaşı hediyeleri bu durum için de uygun. Kalemlerin, tokaların, ufak tefek kırtasiye malzemelerinin konulabileceği dekoratif saklama kutuları öğrencilerin, gençlerin odalarına veya çalışma masalarına yakışacaktır. Ev ortamında yapılacak bir yılbaşı eğlencesine giderken davet sahibini bu tarz bir yılbaşı hediyesi ile mutlu edebilirsiniz.

Kağıt havlu rulolarının takılacağı esprili aparatlar, çerez kaseleri, biblolar, duvarları veya dolapların üstünü süsleyecek motifli tabaklar, kahve fincanlarının veya kulplu bardakların asılabileceği asma aparatları bu kategorideki ürünlerin küçük bir kısmını teşkil ediyor. Bu güzel şeylerden birini bir de şık bir ambalaja sardığınızda paketiniz ayrı, hediyeniz ayrı beğeni uyandıracak.

yilbasi-hediye-tavsiyesi-27

Picture 1 of 36

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.