Yılbaşı Hediye Önerisi – 2

Kadınların da, erkeklerin de kullandığı ve fonksiyonel olmalarının yanında kıyafete estetik bir boyut da katan kemer modelleri sevdiklerinize alabileceğiniz yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında yer alıyor. Siyah deri kemer çeşitleri, zımbalı kemer modelleri, çiçek desenleriyle süslenmiş kemerler, leopar desenli kemer modelleri ve daha birçok parça mağazalarda tarafınızdan seçilmeyi bekliyor. Seçiminizi her daim açık mağazalarınız niteliğinde olan e-ticaret sitelerinden de yapabilirsiniz tabii ki.

Pembe rengi çok seven bir kız arkadaşınız mı var, yılbaşında onu güzel bir pembe kemer alarak mutlu edebilirsiniz. İşi ve/veya zevki gereği sıklıkla kumaş pantolon, takım elbise giyen bir erkek kahverengi, siyah, koyu mavi, gri deri kemer modelleri arasından seçilmiş kaliteli bir kemeri beğenecek ve memnuniyetle kullanacaktır. Kilim desenleriyle, otantik motiflerle süslenmiş bir etnik kemer bu tarzda giyinmeyi seven bir bayan için güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir. Yılan derisi kemer çeşitleri, gösterişli tokalarıyla göz alan kemerler, tokalarında orijinal figürler bulunanlar, eskitme görünümlü kemerler, kabartma desenliler ve daha birçok çeşit bayana veya erkeğe hediye almak konusunda düşünüp duranlar için güzel bir çözüm alternatifi.

Bayana hediye olarak karışık renkli kemerler arasından da seçim yapabilirsiniz. Mor, kırmızı, sarı, yeşil, mavi gibi renklerin güzel bir biçimde serpiştirildiği bu tip kemerler yazın kot pantolonların üstüne giyilmiş her renkteki bluzlarla uyum sağlayacaktır.

kemer-modelleri-34

Picture 1 of 45

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.