Yeni Renault Fluence 2013 – SM3 ve Resimleri

Otomobil piyasasının dur durak bilmeyen dünyasına bir makyajlı araç daha eklendi. Yeni Renault Fluence 2013 – SM3

BURADAKİ linkimizde Yeni Clio 4‘ten bahsetmiştik. Sıra geldi Yeni Renault Fluence 2013 – SM3’e. 

Aracın arka kısmında pek değişiklik olmasa da ön kısımda biraz oynama var. Logo ve ızgara daha güzel bir hal alsa da arka tarafın hemen hemen aynı şekilde olması bizleri biraz üzdü. Stop lambalarının led teknolojisi ile olması istenen bir özellikti.

İç tasarımda da çok değişikliğe gitmeyen Renault’un makyaşlı Fluence hakkında henüz bir resmi açıklaması yok ama tanıtım filmi bile hazır.

Yeni Fluence 2013 Fotoğraf (1)

İzliyoruz;

http://www.youtube.com/watch?v=saF00c_ozsg

3 Yorum

  1. Mehmet GÜRZ Cevapla

    Bir Renaultçu olarak..Concorde Laguna – Megane II ve Megane III HB. Kullanıcısı olarak…Böyle büyük bir firmaya yakışmayan bir kasa..MEGANE II ve MEGANE III ün yerini asla tutamaz..Zaten Fluence çıktı çıkalı sevmedim. İstedikleri kadar makyaj yapsınlar yine sevmiyecem. Araç sağdan soldan kopya ve İTİCİ…Güzelim Megane II yi hiç ettiler. Hadi Megane II den vazgeçtiniz bari Megane III Kasasının sedanının yapsaydınız….Megane II Renault’un Aynasıydı…Ben olsam o Fluence’ si çizeni bir dk. tutmam. Hadi o çizdide beğenen nasıl beğendi anlamadım. Galiba seçenlerinde gözleri görmüyor…En azından Tüketicileriniz arasında Anket yapın kendinize ne kadar yazık ettiğinizi göreceksiniz..

  2. Erkan Solak Cevapla

    Fluence cizgilerini çok beğeniyorum arabanın kasası çok hoş olmuş üreten kişinin eline gözüne sağlık çok beğeniyor ve almak istiyorum.

  3. Mehmet Nadir Cevapla

    İki tane megan II ‘m var. Mehmet Bey gibi ben de fluance i beğenmedim. Megan II çizgilerinden yola çıkılarak ortaya konulabilecek megan ııı sedan ın rakipsiz olacağını düşünüyordum. Yerine fluance çıkardılar. Sanırım fazla kazanmak istemiyor Renault. Beklentimiz gerçekleşmediğinden sanırım yeni arabam renault olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.