Yeni Opel Cascada 2014 Özellikleri Fiyatı ve Fotoğrafları

Opel Cascada dört kişi için yeterli bir yaşam alanı sunuyor. Opel Cascada’nın bagaj hacmi 380 litre. Küçük valizler ve şehir içi alışverişlerde yeteli bir bagaj hacmi sunan aracın bagaj kapağı da oldukça ağır. Ancak kumaş tavan bagaj hacminden alınmış buda bagaj alanını kısıtlamış. Kullanılan malzeme ve işçilik iyi.

Opel Cascada’nın kokpiti deri kaplama ve alüminyum dekorasyon sayesinde değerli bir görünüme kavuşmuş. Bu özellik standart olarak veriliyor. Konsolda fazlaca tuş var. Bu otomobilin oldukça ciddi görünmesini sağlıyor. Aracın ön koltukları oldukça başarılı. Donanım listesi ise hem konfor hem güvenlik açısından yeterli. Cascada benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip. Her iki motor seçeneği de otomatik şanzıman ile çalışıyor. Ergonomik olarak tasarlanan direksiyon simidi, net direksiyon sistemi olarak güvenli bir sürüş sağlıyor. Süspansiyon sistemi ve yol tutuş beklentileri karşılıyor. Ancak sarsıntılı yollarda süspansiyonlardan gelen sesler artıyor. Park &Go donanım sistemi ve bu paket içinde bulunan navigasyon yeni yolları keşfetmek için ideal. Ancak bu paket opsiyon ve fiyatı 7 bin lira. Emniyet kemerleri kullanım kolaylığı için öne doğru uzatılabiliyor.

Opel Cascada 1598 cc motor hacmine sahip.170HP ve 280 Nm tork üretiyor. Opel Cascada’nın maksimum hızı 217 km/s.Araç 0-100 kilometre hızlanmasını 9.9 saniyede gerçekleştiriyor. Opel Cascada’nın bagaj hacmi, kumaş tavan kullanıldığı zaman 280 litreye düşüyor. Kumaş tavan ise 17 saniyede açılıp 19 saniyede kapanabiliyor. Boş ağırlığı 1598 kg olan Opel Cascada’nın yakıt tüketimi, ise 100 kilometrede ortalama 9,6 litre. Aracın 100 kilometrede hızda ki fren mesafesi ise 38.70 metre. Opel Cascada’nın baz fiyatı 99 bin 900 lira. Katlanabilir tavanı ile şık bir tasarıma sahip olan Opel Cascada 1.6 Ecotec’in fiyatı ise 121 bin 757 lira.

yeni-opel-cascada-1

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.