Renault – Yeni Megane HB 2013 Fotoğraf Galerisi

Yeni Renault Mégane kullanmak, kontrollü bir dinamizm ile birlikte benzersiz hazların yaşanması anlamına geliyor. Daha da tutumlu ve performanslı motor gamı, Energy 1.6 dCi 130 bg motoru ile zenginleşti.. Stop & Start ve fren fazında enerji geri kazanımı gibi Renault’nun F1’deki bilgi birikiminden kaynaklanan teknolojik yenilikler sayesinde, bu motor ideal olarak sürüş keyfini ve yüksek tüketim kontrolünü bir araya getiriyor.

image_00004894_1_hb_01

Renault yakıt tüketimini 4 l/100 km düzeyine düşürmek için yeni Energy 1.6 dCi 130 bg motorun silindir hacmini azalttı. Bu anlamlı yakıt tüketimi azalması ile CO2 emisyonları azaltılarak 104 g CO2/km’ye çekildi.

Motor dinamik ara hızlanmaları ve ivmelenmeleri, 1 750 d/d’dan itibaren kullanımda olan son derece cömert torku (320 Nm) ve 16 supaplı enjeksiyon ve turbo sisteminde gerçekleştirilen iyileştirmelerle çok daha konforlu kullanım olanağı sunuyor.

Sürüş keyfi ve araç içindeki güven ve huzur Stop & Start sisteminin akıcılığı ve motorun sessizliği sayesinde maksimum düzeyde. Mégane HB’de, sürüş keyfini her an yaşarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.