Yeni Ford Transit Connect 2014 Özellikleri Fiyatı ve Fotoğrafları

Ford Connect’i yenilendi. Taşımanız gereken yük veya kişi varsa, bunun yanında binek araç konforu arıyorsanız, Transit Connect Kombi doğru tercih. Transit Connect Kombi, dışarıdan bakıldığında kompakt bir görünüm sağlayan şık bir dış tasarıma sahip. Tam boy çelik  jant kapakları, giriş seviyesinde standart olarak sunuluyor.

Kullanışlı saklama alanları arasında ön yolcu koltuğu altındaki çekmece ile kalemler, bozuk paralar ve diğer küçük öğeler için kullanılabilecek orta konsol çekmecesi, Tavanda bulunan yük bölmesi ve taşıdıklarınızın dışarıdan  görülmemesi için bagaj bölmesinde sürgülü bagaj örtüsü, ayarlanabilir file sistemi, iç tasarımın göze çarpan ayrıntılarından. Tüm koltuklarda, daha fazla konfor ve güvenlik için kafalıklar bulunuyor. Şık ve ergonomik gösterge paneli, direksiyondan kumandalı müzik sitemi ile tüm kontrolleri parmak uçlarınıza kadar getiriyor. Yağmur sensorlu silecekler, otomatik olarak kararan iç dikiz aynaları ve otomatik olarak yanan ön farlar ile yolculuk daha konforlu bir hale geliyor. İki tarafta sürgülü kapıları ve 90 ya da 172 dereceye sabitlenebilen arka kapıları sayesinde, çok yönlü bir kullanım rahatlığı var. Araçta güvenlik olarak, yolcuların korunması için enerji emen ezilme bölgeleri, dayanıklı çelik barlar, Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları bulunuyor.

Ford Connect, üç ayrı 1.8 litrelik Duratorq TDCi dizel motor sunuyor. 75PS güç ve 175 Nm, 90 PS güce ve 220 Nm, 110 PS güç 280 şeklinde kombin edilen dizel motorlar güç aktarım organlarını ve şasiyi 240.000 km. eşdeğer mesafe boyunca test edilmiş. Yeni Ford Connect 1.8TDCI 75 PS Euro 5’in fiyatı 39 bin 435 lira. Aracın kampanyalı peşin fiyatı ise 33 bin 250 lira.

yeni-transit-connect-2014-1

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.