Yeni Dizi The Originals!

Fantastik diziler açısından zengin bir kanal olan CW, yeni sezonda da bir fantastik dizi ile geliyor.

CW kanalında fantastik dizi olarak şu anda Arrow , Beauty and Beast , Supernatural , The Vampire Diaries devam ediyor. Yeni çıkacak olan diziye The Vampire Diaries’i izleyenler yabancı olmayacaktır. Çünkü dizi The Vampire Diaries dizisinden türetilmiş bir dizi.

Kafanız karıştı değil mi..

Yeni başlayacak olan dizinin adı THE ORIGINALS!

Bu dizi The Vampire Diaries dizisini izleyenler orda ki köken aileleri bilirler, o dizideki karakterleri ile bu yeni dizide yer alacaklar.

THE ORIGINALS

Bu orijinal vampir ailesi, yıllar önce birbirlerine hiç ayrılmayacaklarına dair söz verirler. Ama tabi geçen zaman içinde gelişen bir çok olaydan dolayı aradaki bu bağ kopar.

Bu orijinal vampirlerden kurt-vampir melezi olan Klaus Mikaelson, vampirlerimizin en popüler olanıdır. The Vampire Diaries dizisine dahil olduğu günden beri oldukça beğenilmiştir. Hatta Kıvanç Tatlıtuğ’a olan benzerliği de çok dikkat çekmişti.

The Originals dizisine The Vampire Diaries’den dahil olan oyuncular şöyle; Joseph Morgan (Klaus), Daniel Gillies (Elijah), Claire Holt (Rebekah), Phoebe Tonkin (Hayley).

Onun dışında yeni oyunculardan da Charles Michael Davis (Marcel), Daniella Pineda (Sophie), Leah Pipes (Cami) ve Danielle Campbell (Davina) rol alıyor.

Dizinin fragmanı…

https://www.youtube.com/watch?v=WTKj52BUEeU#t=187

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.