Yeni Dizi Kayıp Güçlü Kadrosuyla Geliyor

Kanal D yeni sezonda yeni dizileriyle birlikte oldukça iddialı görünüyor. Eylül ayında ekranlara gelmeye hazırlanan yeni dizi “Kayıp” fragmanı ile oldukça ses getirdi ve beğenildi.

Kanal D’de başlayacak olan dizide Mere Horozoğlu, Kaan Taşaner, Kürşat Alınaçık, Menderes Samancılar, Fahri Şaşmaz, Ferit Kaya, Dolunay Soysert, Kayıp Şehir dizisinden tanıdığımız İlker Kaleli ve Kavak Yelleri dizisi ve Suskunlar dizisinden tanıdığımız Aslı Enver yer alıyor.

D Productions’ın yapımcılığın yaptığı dizinin yönetmeni ise Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin de yönetmeni olan Zeynep Günay Tan üstleniyor.

Dizide Mehmet Kantarcı rolüyle Mete Horozoğlu, otuzlu yaşlarında yakışıklı bir adamı canlandırıyor. Kendine has bir karizması ve çekiciliği var.

Aslı Enver ise Özlem Albayrak karakteriyle karşımıza çıkacak. Otuz yaşında güzel ve seksi bir kadını canlandıracak olan Aslı Enver’in, zeki ve tutkulu bir ruhu olacak.

Dolunay Soysert, dizide Leyla Şarman rolüyle karşımıza çıkacak. Alımlı ve zarif bir kadındır. Varlıklı bir ailenin tek kızıdır.

Kayıp dizisi çok zengin Şarman ailesinin başına gelen felaketler üzerinde gelişiyor.

Ailenin biricik oğulları Kerem, anne ve babasının evde olmadığı bir akşam 2 polis tarafından götürülür ve bir daha haber alınamaz. Aile oğullarını bulmak için uğraşırken, ailede herkesin sakladığı sırlar ortaya çıkacaktır.

Şimdiden ses getiren ve merak uyandıran dizininilk fragmanı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.