Yeni Dizi “Herkes Düşmanını Tanıyacak”

Star TV’de yeni sezonda Herkes Düşmanını Tanıyacak isimli yeni bir dizi başlayacak. Dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan ve Selen Soyder yer alıyor

Dizinin konusu ise şöyle;

İbrahim Çelikkol, ordudan atılan bir bordo bereliyi oynuyor. Daha önce Behsat Ç. dizisiyle fenomen olan Erdal Beşikçioğlu, dizide emekli istihbarataçıyı canlandıracak. Görevlerinden atılmış insanlar olayların perde arkasını araştırırken birçok şeyle karşılaşacaklar. Yani kısaca dizi için yeni Kurtlar Vasi denilebilir.

Dizi de birçok konu anlatılacak. Devlet ve devler arasındaki güç savaşları, gerçek hayatta yaşanan olaylarla birleştirilerek anlatılacak. Bir diğer konuda Malatya’da 2001 senesinde yaşanan CASA tipi askeri uçağının düşmesi anlatılacak.

Dizide rol alan diğer oyuncular ise şöyle:

İsmail Demirci, Yurdaer Okur, Berkan Şal, Melis İşiten, Erdal Küçükkömürcü, Kevork Malikyan, Gaye Cankaya, Savaş Özdemir ve Feyha Çelenk.

Dizi de İbrahim Çelikkol Oğuz’u, Erdal Beşikçioğlu Yavuz’u, Selen Soyder Zeynep’i ve Nehir Erdoğan’da Duygu karakterini canlandıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.