Yeni Chevrolet Captiva 2 2014 Özellikleri Fiyatı ve Fotoğrafları

Chervolet Captiva’da ki değişim sadece yeni bir ön tampon, farlar, motor kaputu ya da ön konsoldan ibaret değil. Captiva alışıldığı gibi 4 tekerden çekiş sunmak yerine, artık sadece önden çekişli olarak satılıyor.

Chervolet’in büyük ilgi gören SUV ‘u Captiva 2006 yıllında yollara çıkmıştı. Son dönemde makyajlanan hali ile kullanıcıları ilgisini çekmeye devam edeceğini gösteren Captiva yenilenen modeli ile 2014’te de sık sık karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Yeni farlar, motor kaputu, tampon ve çamurluklar ile araçta fark yaratılmış. Chervolet Captiva iki donanım seviyesine sahip. LTZ donanımında 19 inçlik jantlar standart olarak sunuluyor. İç mekân dışarıda ki kadar şık değil. Kullanılan plastik zaman zaman kaliteyi sorgulatıyor. Direksiyon simidi makyaj öncesi ile aynı kalmış. Konsol elden geçirilirken direksiyon simidinin aynı kalması, değişimle uyuşmamış. Aynı zamanda direksiyonun ergonomik his verdiğini söylemek güç. Yeni bir motor ve farklı bir aktarma ile makyaj tamamlanmış.4 çeker aktarma artık önden çekişli olarak değiştirilmiş. Aslında bu durum çok büyük bir farklılık değil. Zira Captiva normalde de önden çekişli olarak ilerliyordu.

1998C motor hacmi,163 HP ve maksimum tork 400Nm. Chervolet Captiva maksimum hızı 184 km/saraç 0-100 kilometre ye 11,2 saniyede çıkıyor.6 kademeli otomatik şanzımana sahip.1903 kg ağırlığı olan Chervolet Captiva’nın yakıt tüketimi 100 kilometrede otalama 7,7 litre. 65 litrelik depo hacmi olan araç, tam dolu depo ile 739 kilometre yapıyor. Chervolet Captiva 100 km hızda ki fren mesafesi 40,3 metre. Chervolet Captiva’nın fiyatı 90 bin lira civarında.

yeni-captiva-2-2014-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.