Yeni Başlayanlar İçin Twitter

Twitter bir “iletişim aracıdır”. Sınırsız amaçlar ve bilgi arama için kullanabilir.

Twitter ı gerçek zamanlı hemen hemen dünyanın her yerinde, temel bir cep telefonu kullanarak, 140 karakterlik mesaj ile bir kişinin ne yaptığını iletmek için kullanabilirsiniz. Aile üyeleri, arkadaşlar, iş arkadaşları veya diğer takipçiler ile iletişim kurmak için bir platformdur. Bu durum acil iletişim sağlar ve şeffaflık konusunda son noktadır.

Twitter, anlık bilgi paylaşımı ve bilgi toplamak için yeni bir yol sağlıyor. Özünde, Twitter bir konuşma ve daha büyük konuşmaların bir başlangıç ​​şeklidir. Bir kişi bir yazıyı yorumlar, başka biri yanıt verir ve kısa sürede çok sayıda insan aynı konuşmaya dahil olur. Genellikle Twitter üzerinden başlayan konuşmalar, telefon ya da yüz yüze şeklinde devam edebilir.

Twitter liderlerinden olarak, takipçilerinizin yöneticiliklerini yapabilirsiniz. Gayri resmi bir şekilde ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bu liderler dünyaya gerçek zamanlı bir bakış açısı sağlar. Bir üniversite rektörüyseniz yaptıklarınızı öğrenciler ile veya bir yöneticiyseniz çalışanlarınız ile paylaşabilirsiniz. Lider olarak, soru sorabilir ve anında geri bildirim alabilirsiniz. Bu erişimi arttırır, engelleri azaltır, fikirlerin paylaşımını alevlendirir.

Twitter herkes için iletişim sağlar;

– eğitimciler ve öğrenciler, hükümetler ve vatandaşlar, şirketler ve çalışanları, şirketler ve müşterileri gibi… Umarım geç benimseyenler için Twitterı denemeye teşvik etmişizdir. Ücretsiz ve basit bir şekilde iletişimi kuvvetlendirip ve kültürel anlamda bilgi sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.