Yeni Apple Macler Görücüye Çıktı

Uzun süredir beklenen Apple’ın yeni macleri 3,4 gün önce gerçekleşen Apple WWDC etkinliğinde gelen davetlilere ve basına tanıtıldı.

Açıkça söylemek gerekirse ben bir Apple hayranıyım hemde Apple’ın yapmış ve üretmiş olduğu her ürüne hayranım. Bir kaç ürününü kullanma fırsatım oldu ve bu ürünler üstün kalite ve size vereceği üstün bir hizmetle beni kendilerine hayran bıraktılar, gözlerimi kamaştırdılar ve daha da kamaştıracaklarını düşünüyorum. Neyse daha fazla uzatmayayım Apple’a olan hayranlığımı anlata anlata da bitiremem.

Gelelim konumuza Apple en büyük devrimini MacBook Pro’da gerçekletirdi. Yeni MacBook Pro, ‘dünyanın en güzel bilgisayarı’ ünvanıyla sunuldu. Epey inceltilerek neredeyse MacBook Air kıvamına getirildi. 15 inçlik MacBook Pro, 0,71 inceliği ve 2kg ağırlığı ile dikkat çekti. Gücünü 3. nesil Intel Core i7 işlemciden alan yeni MacBook Pro’da 2880 x 18000 çözünürlüklü Retina ekran, 16GB’a kadar RAM ve 256GB’dan başlayan SSD depolama alanı seçenekleri bulunuyor. Giriş-çıkış imkanları konusunda da sınıf atlayan yeni MacBook Pro’da; bir SD kart girişi, iki Thunderbolt bağlantı noktası, her iki yanda USB2 ve USB3 girişleri, kulaklık girişi ve MagSafe güç bağlantı noktası yer alıyor.

Umarım Apple’ın yaptıkları ve yapacakları bunlada sınırlı kalmaz ve her zaman sadece benim gözümde de değil bütün herkesin gözünde en iyisi olarak görünmeye devam eder. http://www.youtube.com/watch?v=Zw9lVrxARrg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.