Yattara Gözyaşları ile Gitti…

Suudi Arabistan’ın Al Shabab takımı ile anlaşan zenci futbolcu Yattara gözyaşları ile ülkemizden ayrıldı. Hıçkırarak ağlayan Yattara, “Kalbim burada atacak.” dedi.

Türkiye’de zenci futbolculardan en çok sevdiğiniz O’dur heralde. Siyah ten, sarı saç 🙂 Ama malesef O gitti. Trabzonspor ile sözleşmesi biten ve Suudi Arabistan’ın Al Shabab ekibi ile anlaşmaya varan İbrahima Yattara Trabzon’a veda etti. 8 yıldır Karadeniz ekibinde görev yapan futbolcu bir dönem bordo-mavili taraftarların en çok sevdiği oyunculardan birisi oldu…

Sevilen oyuncuyu hava limanında en yakın arkadaşlarından olan Hasan Üçüncü ile birlikte 4 arkadaşı daha uğurladı. Üzerinde kırmızı-beyaz tişört bulunan futbolcuyu yollamaya hiçbir taraftarın ve yönetim ekibinin gelmemesi ise dikkat çekti. Bordo-mavili formayı öpen zenci futbolcu ” Hiç bir yerde, hiç bir zaman bir takımı bu kadar sevmeyeceğim, kalbim burada atacak.” dedi.

Arkadaşları ile sarılmaya başladığı an göz yaşlarına boğulan Yattara, daha fazla vedalaşmaya dayanamayarak koşarak güvenlik kontrolünden içeri girdi. Yattara’yı gören hava alanındaki vatandaşların da duygulandığı gözlendi.

İşte o görüntüler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.