Yalan Dünya Neden Hala Başlamadı?

Kanal D de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Yalan Dünya neden hala başlamadı?

Yeni yayın döneminde bir çok dizinin yeni sezonda da devam ettiğini görüyoruz. Eylül ayının da gelmesi ile Yalan Dünya’nın hala bir fragmanının dahi yayınlanmaması izleyenlerde oldukça merak uyandırdı. Geçen yıl da sürekli dizinin gününün değişmesi dizinin kaldırıldığı hakkında iddiaların çıkmasına sebep olmuştu. Ama bu sene dizinin devam edeceğini dizinin hem oyuncusu olan hem de senaryosunu yazan Gülse Birsel açıkladı.

Kanal D bütün dizilerini yayınlamaya başladı fakat…

Bütün kanalların yeni dizilerinin ve eski dizilerinin Eylül ayının gelmesi ile teker teker başladıklarını görüyoruz.

Kanal D ekranlarının geçen yıl ki dizilerinden Merhamet, İntikam, Arka Sokaklar benzeri dizilerin bu sene de devam ettiklerini gördük. Yeni dizilerinden Kayıp da kendi gününde ekranlarda olurken, Güneşi beklerken, güzel çirkin, galip derviş dizilerinin yanında Fatih, AŞK ve Çalıkuşu dizilerini de eylül sonu gibi ekranlarda görmeye başlayacağız.

Dizi Çekimlerine Hala Başlanmadı….

Ekranlarda en son yayınlanacak olan dizi Yalan Dünya gibi gözüküyor. Dizi çekimleri eylül gibi başlanacağı söylenen dizinin yeni yayın dönemi Ekim gibi görünüyor.  Geçen sene pazartesi akşamları yayınlanıyordu. Bu sene Kanal D nin yayınlanan diğer dizilerinin izlenme oranlarına ve reytinglerine göre Yalan Dünyanın hangi gün ve saat de ekranlara geleceği de belirlenecek.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.