Windows 8 Yorumları

Kullanıcıların merakla beklediği Windows 8’in çıkmasına sayılı günler kaldı. Biz de ilgili okurlarımızı aynı sayfada buluşturmak için Windows 8 Yorumları konusu oluşturduk.

26 Ekim 2012‘de çıkacak olan Windows 8‘in daha önce beta sürümü çıkmıştı.

Sosyal medyada yapmış olduğumuz küçük bir araştırma sonucu Windows 8 Beta sürümünde kullanıcılar beklediği performansı göremeyince Windows 8’in tam sürümüne de çok sıcak bakmıyorlar diyebiliriz. Gerek mavi ekran sorunu gerekse yaşanan sistem sorunları insanları soğutan etkenlerden bazıları.

Yine Windows 8‘i gölgeleyen bir diğer konu ise Windows 7‘nin gerçekten kaliteli ve piyasada yer etmiş olması. Her ne kadar Windows 8, Windows 7’nin üzerine çıkmış görünse de Windows 7‘nin performansı biraz daha önde olacak gibi.

Okurlarımız da alt kısımdaki yorum bölümünden Windows 8 hakkındaki yorumlarını belirtirse hem fikir alışverişi sağlamış olur hem de tatlı bir tartışma ortamı oluşturabiliriz.

1 Yorum

  1. Enver Cevapla

    Aynı şeyi Windows 7 içinde diyorlardı. Kullanmadan birşey söylenemez. Ben geçeceğim ama Windows 7 böyleyse ondaki eksikliklerin düzeltilmiş hali nasıl olur göreceğiz Windows 8 de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.