WhatsApp’dan İOS 7 Güncellemesi

En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Whatsapp ın İOS kullanıcılarına sürprizi var. Whatsaap sık sık kullanıcılarına sorun yaşatsa da hala en çok tercih edilen uygulama olarak zirveyi koruyor. Peki İOS 7 yayınlandığından beri neden hala Whatsapp dan bir değişiklik gelmedi? derken ondan da bir atak geldi ve yeni sürüm haberini verdi.

Apple ın yaptığı İOS 7 güncellemesinden sonra Whatsapp da güncellenmiş yeni halini yayınlamak için gün sayıyor.

Dünyanın en iyi teknolojisi markalarından biri olan Apple, geçen aylarda yayınladığı İOS 7 ile birlikte bütün cep uygulamaları üst sürümlerini kullanıcılarına sunmuştu. İlk olarak Facebook , Twitter ve Foursquare vb. en çok kullanılan uygulamalar olmak üzere yeni sürümlerini yayınlarken, 350 milyon kullanıcısı olan Whatsapp dan hiçbir yenileme gözlemlenmemişti.

İOS 7 ile uyumlu bulunmayan özelliklerinden dolayı Whatsapp, sürekli hata vermesi ve çalışmaması yüzünden de kişiler, geçtiğimiz günlerde İOS ve Android ede gelen BBM i kullanmaya başlamıştı.

En çok da İOS da sorun yaşatmasından dolayı Whatsapp, yayınlayacağı yeni sürümü ile bu problemleri ortandan kaldırmayı umuyor. Çok yakında kullanıcılarıyla buluşacak olan ve oldukça da merak edilen yepyeni Whatsapp modelinin ilk görüntüleri sosyal medya ortamlarında yayınlanmaya başladı. İOS 7 ye özel geliştirilen modelin, işletim sisteminin arayüzüne uyması ve aynı basit kullanışlılığı da dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.