WhatsApp’a İki Yeni Özellik Geldi!

WhatsApp satıldı, yeni özellikler geldi!

Bildiğiniz gibi WhatsApp Facebook tarafından 19 Milyar Dolar’a satın alındı. Böylelikle WhatsApp’a da 2 yeni özellik eklenmiş oldu. Biri en son ne zaman girdiğinizi kapatabileceksiniz. Bu yenilik İOS kullanıcılarında zaten olsa da Android işletim sisteminde yoktu. Diğer yeni özellik ise WhatsApp profil fotoğrafınızı kimlerin görebileceğine siz karar verebileceksiniz.

Bundan sonra sizin belirlediğiniz kişiler dışında hiç kimse WhatsApp’a en son en zaman girdiğinizi göremeyecek. Bu duruma karar vermek sadece sizin elinizde. Bu 2 yeni özellik şuanda Google Play Store’dan güncellenemese de WhatsApp’ın kendi sitesinden Android kullanıcıları için indirilebiliyor.

Bir diğer özellik ise profil resminizin kimin görebileceğine sizin karar verebilmeniz. Bu özellik sayesinde telefonunuzda kayıtlı olmayan kişiler de profil fotoğrafınızı görememiş olacaklar. Bu özelliği kullanmak istemeyenler eski haliyle de kullanmaya devam edebilirler. Bu yenilik sadece Android kullanıcılarını ilgilendiriyor. İOS işletim sistemini kullananlar bu özellik için biraz daha sabredecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.