Vurgun Dizisi Final Mi Yapıyor?

Sinema ve Televizyon 08 Mart 2019 - 20:01 98 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Vurgun Dizisi Final Mi Yapıyor?

Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Begüm Birgören ve Emre Kınay’ın başrollerini paylaştığı Vurgun dizisinden kötü haber geldi!

Geçtiğimiz haftalarda Fox Tv’de yayın hayatına başlayan Vurgun dizisi, ortalama reytinglerle açılış yapmıştı. Toplam 5 bölüm yayınlanan dizinin yönetmeni Altan Dönmez, 3 bölümüm ardından seti terketmişti. Bu olayın ardından dizi daha da kötüye gitti ve reytinglerde düşüşe geçti. Böylelikle önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 6. Bölümle dizinin final yapması bekleniyor.

Vurgun, yayınlandığı gün Diriliş Ertuğrul, Kuzgun ve Sen Anlat Karadeniz gibi rakip dizilerle verdiği mücadeleden yenik düştü. Dizinin başrol oyuncularından Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır’ın özel hayatlarının çok fazla gündemde olması izleyiciyi etkilediği düşünülüyor. Ayrıca dizinin konusunun da Türk aile yapısına uygun olmadığı öne sürülmüştü.

Vurgun dizisinin kısaca konusu şöyle;

Geçirdiği bir kaza sonucu 10 yıldır komada olan Kemal, uyandıktan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark eder. Çok sevdiği karısı Reyhan, yakın arkadaşı Vedat ile evlenmiştir. Hem de bir kız çocukları olmuştur. Üstelik öz oğlu da Vedat’ı babası bilerek büyümüştür. Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Reyhan hasta olan oğlunun tedavisi için ona bir kardeş yapmak zorunda kalır. Komada olan eşinin sperlemlerinin etkisiz olduğunu öğrenir. (Vedat, doktora öyle söyletiyor) Bu nedenle Vedat’ın spermleri ile hamile kalmıştır. İlk bölümde Kemal komadayken onunla yakından ilgilenen hemşirenin gizemi ise merak ediliyordu. Hemşire Asya’nın büyük sırrı ise ortaya çıktı.  Kemal’in spermlerini Asya gizlice kullanmıştır ve bir çocuk sahibi olmuştur. Bu tarz bir hikaye birçok kişiyi rahatsız ettiği için tepki toplamıştı. Peki, sizce Vurgun dizisi neden final yapıyor?


Funda
funda_muslu@hotmail.com

İstanbul doğumlu, sinemayla yakından ilgilenen ve keyifli yazılar paylaşmaya çalışan bir kimyacı..

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arda İle Omuz Omuza’nın Bu Haftaki Konuğu Belli Oldu!

Her Pazar Kanal D'de ekrana gelen Arda İle Omuz Omuza, bu hafta çok sevilen bir oyuncuyu konuk alıyor. ...

Zengin Ve Yoksul Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı!

Yakında ATV'de izleyicisiyle buluşan olan Zengin ve Yoksul dizisinden ilk tanıtım yayınlan...

22 Mart Eser Yenenler Show Konukları!

TV8'in eğlenceli programlarından biri olan Eser Yenenler Show, bu akşam farklı birçok konuğu stüdyosunda ağ...

Zengin Ve Yoksul Atv’de Başlıyor!

Yakında yayın hayatına başlayacak olan Zengin ve Yoksul dizisinin kanalı belli oldu. Ba...

BU MAKALEYE YORUM YAP