Vizyonda 3 Dram Filmi!

Benim Dünyam

Filmin Konusu:

Başrollerinde Beren Saat, Ayça Bingöl ve Uğur Yücelin rol aldığı Benim Dünyam filmi, 8 yaşına kadar hayattan bir haber olan Ela ve onunla aynı durumda olan ablasını kötü bir şekilde kaybettikten sonra yaşamını engelli insanlara adamış Mahir Hoca nın karşılaşmasıyla başlayan bir hikaye. Bu hikayede imkansız diye bir şey yok. Ela görme, duyma ve konuşma engelli bir kızdır. Mahir Hoca nın Ela nın yanında olarak onu üniversitede okumasına kadar yardımcı olması ve Elanın umutları ve vefası anlatılıyor.

Bu film 2005 senesinde bir Hindistan yapımı olan Black filminden uyarlanan Remake filminin bizdeki uyarlamasıdır.

Filmin Fragmanı:

Aşk Ağlatır

Filmin Konusu:

Acıklı bir aşk hikayesi olan Aşk Ağlatır filmi, hastalık, ihanet ve dram konularını birleştirerek beyaz perdeye taşınmış filmlerden. Filmin senaristi ve yönetmeni Mehemt Taşdiken. Filmin başrollerinde ise Pis Yedili dizisinden tanıdığımız Melih Selçuk ve Ceyda Ateş rol alıyor.

Filmin Fragmanı:

http://www.youtube.com/watch?v=SuqTvDjQgos

Üç Yol

Filmin Konusu:

Bünyamin in çocukluğu babasının ve Zelihanın abisi Yusuf a gösterilen ilgiden dolayı hep bir kıskançlık içinde geçmiştir. Bir gün hep beraber oynarlarken Bünyamin Zelihanın Malabadi Köprüsünden düşüp boğulmasına neden olur. Bu vicdan azabı nereye gitse onunla gelmektedir. Çareyi uzaklara kaçarak başkalarına yardım etmek de bulur. Ama rüyalarında hep kendisini abisi olarak görmeye başlar.

Filmin Fragmanı:

http://www.youtube.com/watch?v=HRgelOoGEN4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.