Video Hazırlamak İçin En İyi Uygulamalar

Fotoğraf uygulamalarından sonra artık video hazırlamak yada video çekmek daha popüler hale geldi. Peki hangi uygulamalar işinize yarar? Hangileri daha popüler?

App Store’dan ve Google Play’dan indirebileceğiniz bu uygulamalar ile videolar hazırlayabilir ya da çekebilirsiniz.

İşte o uygulamaların en kullanışlıları:

Cameo

Bu uygulama App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Yüksek kalitede videolar hazırlamanızı ve kayıt etmenizi sağlıyor.

Mindie

Videolarınıza müzik eklemenizi sağlayan Mindie, Vine gibi kısa videolar oluşturmanızı sağlıyor.

Lightt

Hazırlanan video üzerinde düzenlemeler yapmanızı sağlıyor. Ses ve müzik eklenebiliyor. İphone kullanıcıları App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirler.

Flipagram

Son günlerde en çok kullanılan uygulamalardan biri. Facebook, instagram yada camera albümünüzden seçtiğiniz resimleri arka fona müzik ekleyerek slayt video hazırlamanızı sağlıyor. Hem App Store’da hem de Google Play’de ücretsiz olarak indirilebilir.

Vine

7 saniyede yaratıcı videolar çekmenizi sağlıyor. Herkes zaten  artık bu uygulamadan haberdar. Vine fenomenleri bile varken siz neden onlardan biri olamayasınız. App Store ve Google Play’dan indirebilirsiniz.

Jumpcam

Birçok videoyu tek bir videoda birleştirmenizi sağlıyor. Hem iPhone hem de Android işletim sistemleri için uygundur. İnternete kolayca yükleyebilirsiniz. Diğer uygulamalar gibi bu uygulamada da video üzerine eklemeler ve düzenlemeler yapabilirsiniz.