Urfalıyam Ezelden Bitiyor Mu?

İlk olarak Kanal D’de başlayana Urfalıyam Ezelden dizisi, Star Tv’ye transfer olarak yayın hayatına devam etmişti. Dizi 11. Bölümü ile final yapma kararı aldı. Filmin genel hikayesini Sinan Tuzcu ve Bülent İnal ortaya koyup Ozan Yurdakul, Cihan Çalışkantürk ve Deniz Modanoğlu senaryo haline getiriyordu.

Başrollerinde Bülent İnal, Dolunay Soysert, Öykü Gürman ve Settar Tanrıöğen’nin yer aldığı dizi, Kanal D’de 5. Bölümden sonra yayından kaldırılmıştı. Daha sonra Star Tv diziyi transfer alarak yayınlamaya başlamıştı. Her şey tam yolunda giderken yayın günü olan Pazar yerine Cumartesi yayınlamaya başladı.

Urfalıyam Ezelden ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses de dahil olmak üzere büyük ilgiyle takip edilen bir diziydi. Ama reytinglerde istenileni veremediği için 2. Kanalında da başarıyı yakalayamadı.

Dizi ile ilgili resmi açıklamayı Gold Yapım twitter hesabından şöyle duyurdu:

“Yayın hayatına Star Tv’de devam eden Urfalıyam Ezelden dizisi kanalla yapılan görüşme sonrası 11.bölümde final yapma kararı alınmıştır. Yapımda emeği geçenlere ve Urfalıyam Ezelden izleyicilerine gösterdikleri emek ve ilgiden dolayı Teşekkür ederiz…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.