Urfalıyam Ezelden Bitiyor Mu?

Kanal D’nin yeni dizilerinden biri olan Urfalıyam Ezelden dizisi için tehlike çanları başlamaya başladı. Bülent İnal, Dolunay Soysert ve Öykü Gürman’ın başrollerinde oynadığı dizi, en son Pazar günü 5. Bölümünü yayınlamış ve final yapmaya karar vermişti. Dizinin yapımcısı olan Faruk Turgut sosyal medyadan dizi ile ilgili bir açıklama yapmıştı. “Bazen çabanız yaşatmaya yetmiyor. Urfalıyam ezelden 5. bölüm itibariyle bitmiştir. Oyuncularıma, yönetmenime ve senaristlerme teşekür ediyorum” diyerek izleyicilerine veda etmişti.

Bütün bu haberlerin ardından yeni bir gelişme daha oldu. Faruk Turgut yine soysal medyadan bir açıklama yaptı ve izleyicilerini sevindirdi. “Dedik ki, biz de hazır değiliz, Urfalıyam Ezelden’e veda etmeye, 6. bölümü çekelim, sonrasına bakalım” mesajını paylaştı. Dizinin oyuncuları da kendi hesaplarından benzer açıklamalar yaparak haberleri doğruladılar.

Dizi devam etme kararı aldı almasına ama Kanal D ile yollarını ayırdı. Urfalıyam Ezelden, yoluna yeni bir kanal ile devam edecek. Bundan sonra dizi Star TV ekranlarında olacak. Dizi, kendisine yeni bir kanal bulur da Kanal D büyük bir hızla dizilerini yayından kaldırmaya devam ederse kendisine izleyici bulmakta zorlanabilir. (Urfalıyam Ezelden, bir ailenin İstanbul’a göç etmesini ve yaşadıkları olayları anlatıyor.)