Ulan İstanbul Bitiyor Mu?

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Ulan İstanbul final yapabilir!

Ulan İstanbul, bir süredir düşük reytingler alarak her hafta yayınlanmaya devam ediyor. Reyting düşüşlerinin nedenlerinden biri de Star Tv’nin yeni dizisi Paramparça ile aynı saatte yayınlanıyor olması.

Peki dizi için son durum ne?

Geçtiğimiz Pazartesi 30. Bölümü ile ekranlara gelen Ulan İstanbul için final yapacak iddiaları hala devam ediyor. Dizinin senaristi Uğraş Güneş ise kendi Twitter hesabından şu açıklamayı paylaştı: “Çok kişi sordu, söyleyelim. #ulanistanbul yoluna devam ediyor. Detaylı bilgi yakında…”

Fenomen haline gelen dizi, şimdilerde reyting sıralamasında ilk 10’a bile giremiyor. Dizide son olarak istenilen para toplanmış, ancak para çalınınca dizideki hikaye tamamen en başa dönmüştü. Bu yüzden dizinin izleyici kitlesinde büyük bir düşüş yaşandı.

Dizinin senaristi Uğraş Güneş dizinin devam edeceğini söylese de Ulan İstanbul’un internet ortamında yayınlanmaya devam edeceği de iddialar arasında. Diğer taraftan da Kanal D’nin dizi için 3 bölüm sonra final yapma kararı aldığı söyleniyor. Yani Ulan İstanbul şuanda tamamen sallantı da. Yayınlanmaya devam da edebilir, çok yakında final yapıp ekranlara veda da edebilir. Bekleyip göreceğiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.