UEFA’dan Koreografi Yarışması – UltrAslan 3 Koreografi Gönderdi

UEFA tüm dünyada yapılan koreografilerden en güzelini seçmek için bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın favorileri arasında ise UltrAslan bulunuyor.

Oldukça heyecanlı geçirdiğimiz bu yılda koreografiler iz bırakmıştı. Özellikle Galatasaray’ın yaptığı koreografiler bir hayli güzeldi diyebilirim.

40 ülkenin oylayacağı yarışmaya Galatasaray taraftarı UltrAslan 3 koreografi gönderdi.  UEFA’nın resmi sitesinde yapılacak oylamada %50 oy kullanılacak. Diğer %50’lik bölümü ise İstanbul’da düzenlenecek olan Avrupa Futbol Taraftarları Kongresinde delegeler belirleyecek.

Son tarihi 20 Mayıs olan başvurular alındıktan sonra sonuçlar Monaco’da açıklanacak. Kazanan taraftar grubunun 11 üyesi Avrupa Süper Kupa finalini izleyecek.

Yine ilginç bir bilgi de kazanan takımın ödülünü Şükrü Saracoğlu Stadında alması. Bakalım Galatasaray Saracoğlu Stadında 2. kupasını alabilecek mi…

UltrAslan’ın yarışmaya gönderdiği koreografiler ise şöyle;

Bye Bye Birdie!
FENER’E MESAJ
Arena’da G.Saray’ın F.Bahçe’yi 3-1 yenip liderliğe yükseldiği maçta yapıldı. ultrAslan bu koreografide ezeli rakibe gönderme yaptı.

Fatih’in Aslanları
HERKESi AĞLATTI
Beşiktaş engelinin son dakikada geçildiği maç öncesi yapılan bu müthiş tribün şovu, Kartal’ın hocası Carvalhal’i bile duygulandırmıştı.

Kadıköy ve kupa
DEDiKLERi OLDU!
Ultraslan Süper Final’deki F.Bahçe maçında Kadıköy’de kupa kaldırılacağının mesajını vermişti. Sezon sonu bu dilek gerçek oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.