Twitter Direkt Mesaj Virüsü Temizleme

Genel olarak Facebook’a dadanan virüsler artık Twitter’a da yöneldi. “Selam sence bu video tutar mı? Çok uğraştım.” diye direk mesaj ile bir de link gönderen Twitter virüsü günden güne yayılıyor.

Virüsü temizlemek için öncelikle Twitter panelinizde bulunan izin verdiğiniz uygulamaları kaldırınız. Bunun için Ayarlar > Uygulamalar yolunu takip ederek güvenmediğiniz uygulamaların karşısındaki ERİŞİMİ KALDIR seçeneğine tıklayınız.

Daha sonra bilgisayarınızı bir antivirüs programı ile taratınız.

Virüs sorunu devam ederse alt kısımdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışacağız.

8 Yorum

 1. gerekli Cevapla

  bende herhangi bir uygulama yüklü değil.bilgisayarı taradım virüs yok. ama hala göndermeye devam ediyor. hesap artık uçtu gitti. takip edemiyorum bile. kapattım baska hesap açtım ona da aynı sey oluyo pc de virüste yok .
  ben bun işten bişey anlamadı???

  1. Sinan Güzel Yazar Cevapla

   Hem yeni bir hesap açıyorsunuz, hem de o hesap gönderiyor. Bu demek oluyor ki sorun bilgisayarda. 🙂 Mümkünse format atmanızı öneriyorum.

 2. tayfun Cevapla

  virüs programı indirdim taradım tüm uygulamaları kaldırdış şifreyi değiştirdim yapmadığım şey kalmadı ama hala gönderiyor

 3. kbra Cevapla

  aynen bendede oldu herkese mesaj gidiyodu hiçbir uygulama olmamasına rağmen hesabı kapattım yeni gmail adresi aldım chrome tekrar sildim yükledim nafile yeni hesaptada aynı problem pc de virüs falanda yok

 4. ibrahim Cevapla

  Selam benim twitter hesabımda bir mesaj geldiğini gönsteriyor ama mesajlaragirdiimde mesaj filan yok acaba bu sorunu nasıl düzelte bilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.