Tutsak, Yakında Kanal D’de Başlıyor!

Kana l D’de çok yakında yepyeni bir dizi yayınlanmaya başlayacak. Tutsak ismindeki dizinin ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde ekrana geldi. Çok fazla detayın yer almadığı tanıtım büyük merak uyandırdı.

Başrollerini Gülper Özdemir, Pamir Pekin ve Caner Şahin’in paylaştığı dizi 1441 Productions’un yapımcılığında yayın hayatına başlayacak. Pamir Pekin’i ekranlarda görmeye alışsak da diğer oyuncuların ilk başrol deneyimleri olacak. Gülper Özdemir, daha önce Bana Sevmeyi Anlat ve Kara Yazı gibi dizilerde rol alırken, Caner Şahin ise Babam Ve Ailesi dizisinde rol almıştı.

Dizinin genel konusu şöyle:

Elif, ailesi öldükten sonra amcasının isteğiyle kendinden yaşça büyük bir adamla evlenmek zorunda kalmıştır. Evliliği boyunca tutsak hayatı yaşayan Elif, eşi Sadullah’ın birdenbire ortadan yok olmasıyla tek başına kalır. Gürhan ailesinin şoförü olan Bahadır, Elif’e yardım etmek için hazırdır. Elif de ailenin yanında işe başlar ve bazı sırları öğrenmek için uğraşır.

Tutsak Dizisi İlk Tanıtım:

https://www.youtube.com/watch?v=kjlOwejxArs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.