Türk Telekom’dan Sevgililer Günü Kampanyası

Türk Telekom‘un özel günler için hazırladığı kampanyaları duymuşsunuzdur. Bayram günü ücretsiz konuşma, akşam 7 sabah 7 vs…

İşte bunlara bir yenisi daha eklendi. Kampanyaya göre 14 Şubat akşam saat 19.00’dan sabah 07.00’a kadar şehiriçi, şehirlerarası, cep telefonları ve birinci sınıf yurt dışı aramalar ücretsiz yapılacak. Zaten sevgililer uzun uzun aralarında konuşuyorlardır da, yine de bir kesim sevgiliye fırsat olabilir düşüncesindeyim. Yurt dışında sevgilisi olan da çoktur.

Bu kampanyaya ek olarak 14 Şubat‘ta ankesörlü telefonlarda şehir içi, şehirlerarası, yurtiçi GSM ve birinci kademe uluslararası ev ve iş telefonlarını aramanın ilk 15 dakikasından ücret talep edilmeyecek. Bu dakikalar telefon kartı veya kredi kartı ile kullanılabilecek.

Yine bu kampanya kapsamında 2-14 Şubat tarihleri arasında 444Çiçek’te indirimden faydalanılabilecek. Tüm ürünlerde %25 ve seçili 5 üründe %40 indirim sunulacak. Bu kampanyadan yararlanmak için ise 444cicek bir boşluk, başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte gönderin, gelen kod ile indirimli alışveriş yapın.

Aynı şekilde Boyner avantajlarından yararlanmak da mümkün. 14 Şubat’a kadar 6616’ya BOYNER yazıp bir boşluk bırakarak, başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte telefon numarasını SMS olarak gönderenler alacakları şifre ile kampanyadan yaralanabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.