Türk Telekom iPhone Uygulaması

Türk Telekom kendisini kullanan tüm kişilere bütün işlemlerini web’den  yapabilmeleri için Online Hizmet Merkezi ni İOS a getirdi. iPhone telefonlarına uyumlu bu uygulamayı App Store dan ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Türk Telekom‘u kullanan kişilerin evdeki bilgisayarlarından ve cep telefonlarındaki normal internet sağlayıcılarından girdiği Online Hizmet Merkezi’nin uygulama versiyonu ilk olarak Android e gelmişti. Artık İOS’a da gelmesiyle birlikte iPhone kullanıcıları da bu mobil uygulama servisini daha rahat kullanabilecekler. Kişiler bu uygulama sayesinde fatura ödemelerini, tarife değişmelerini ve konuşma bilgileri tarzı durumları telefonlarından daha basit ve çabuk bir şekilde halledebilecekler.

Uygulamadaki kolaylıklar bu kadar da değil. Bunlarla birlikte uygulamanın indirme işlemini yaptıktan sonra kampanya katılım şifrelerini görmek ve bu uygulamadan her yöne mesaj atmak gibi işlemleri de yapabileceksiniz.

Online Hizmet Merkezi

Sizin yakınınızda bulunan Türk Telekom bayisinin yerini bulabilme özelliği de var. Haritadan açık bir şekilde yol tarifini de bulabiliyorsunuz. Ayrıca en yakındaki eczaneleri de bulabilirsiniz.

Kişileri abonelik ve fatura işlem zorluklarından sıra beklemeden ve müşteri temsilcilerini aramadan kolayca işlemlerinizi halletmenizi sağlayan Online Hizmet Merkezi basit ara yüzü ile kolay kullanım sağlıyor. Uygulamayı App Stor dan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.