TOEFL İçin En Doğru Adres

İçimizden Gelenler 01 Ocak 2018 - 21:03 473 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

TOEFL İçin En Doğru Adres

Gündelik hayattaki dil öğrenme kaygısı zaman zaman yerini sınav kaygısı ile pekiştirebiliyor. Uzmanlık İngilizcesi, Genel İngilizce ve İş İngilizcesi gibi pek çok alanda gerekli olan İngilizce eğitimini en iyi şekilde almak için seçeceğiniz kursun niteliklerini ve öğretim sistemini de bilmeniz gerekiyor. İş başvurusu yaparken bir adım öne geçmenizi sağlayacak olan İngilizce bilgisi, yine aynı şekilde kariyer basamaklarını hızla çıkmak istediğinizde de sizin en büyük yardımcınız olacak.

Artık olmazsa olmaz kriterlerden biri haline gelen iyi bir seviyede İngilizce bilmek, günümüzde özellikle iş alanında bir zorunluluk. Birçok firmanın yabancı asıllı olması ve yurt dışı ile bağlantılı yazışmalar, İngilizcenin sadece bilinmesini değil, gerçek anlamda öğrenilmesini de mecbur hale getiriyor. İngilizce hayatımızda bu denli büyük bir yere sahipken onu görmezden gelmek ya da yok saymak kesinlikle yapılabilecek en büyük hatalardan biri. Aksine çoğu kişi için içinden çıkılmaz bir hal almış olan dil eğitiminin tamamlanması ve anadili standartlarında hayata entegre edilmesi gerekiyor.

Standart Amerikan İngilizcesini üst düzeyde kullanabilme ve anlayabilme yeteneğini ölçen sınav olan TOEFL hakkında artık hemen herkesin belirli bir miktar bilgisi bulunuyor. İngilizce eğitim veren ve Amerikan üniversitelerinin hemen hemen hepsinde istenen bu sınav için çok ciddi bir disiplin ve iyi bir eğitim gerekiyor. Kardeşimin TOEFL hazırlığı için kurs araştırırken karşıma çıkan Wall Street English, bu alandaki araştırmalarımın son bulmasına olanak sağladı. Farklı alanlarda sağladığı pek çok başarı ve değişik öğrenme metodu uygulaması ile dikkati çeken Wall Street English, sınav kaygısına etkili bir eğitim ile son veriyor. Öğretme metodu farklılığı ve ilgilenme düzeyleri sayesinde kardeşimdeki kısa sürede meydana gelen değişimi gördüğümde bende İngilizce eğitimimi bir üst seviyeye taşımak adına yine bu firmayı seçerek kendim için bir adım attım. Mevcut İngilizcenizi geliştirmek ya da en alt seviyeden gerçek anlamda İngilizce öğrenmek için tercih edeceğiniz Wall Street English ile ihtiyacınız olan yabancı dil donanımına sahip olarak rakiplerinizin önüne rahatlıkla geçebilirsiniz.

Kurabiye Fincan

ETİKETLER:
Sinan
sinanguzel01@hotmail.com

Özel sektör çalışanı, internet sever, Ç.Ü. mezunu. Biraz futbol, biraz web, biraz teknoloji derken her şeyden bir şey...

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derin Mevzu

Mevzumuz derin...

4. Sınıf Okulistik İle Artık Çok Daha Kolay

Temel derslerin işlendiği 4. sınıf, çocukların hayatında büyük bir yere sahip. Hem bir devri kapatacak olma...

PuCCa’dan 5. Kitap: O Adam Buraya Gelecek!

PuCCa okurları toplaşın, 5. Kitap çıktı.

Aşkım Kapışmak’tan Yeni Kitap: “Kalbin Anahtarı”

Davranış bilimleri ve ilişki uzmanı Aşkım Kapışmak’ın 9. kitab...

BU MAKALEYE YORUM YAP