TLC’nin Yeni Gözdesi: Temizlik Avcıları Türkiye

Son günlerin en popüler kanallarından biri olan TLC, yayınladığı renkli programlarıyla kısa sürede herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle kanalın en yeni programlarından biri olan Temizlik Avcıları, biraz daha öne çıktı denilebilir. Daha önce Temizlik Hastaları adıyla yayınlanan ve İngiltere’deki temizlik hastalarının hikayelerini ekrana taşıyan TLC, şimdi de bu formatın Türkiye versiyonunu yayınlamaya başladı. Temizliği takıntı haline getiren 3 kişilik bir ekip, her hafta dağınık ve hijyenden uzak evlere giderek bu takıntılarını az da olsa yenmeye çalışıyorlar.

Her Cumartesi saat 19:30’da TLC’de yayınlanan Temizlik Avcıları Türkiye’nin ekibi, son olarak Eskişehir’de bir öğrenci evine giderek gördükleri manzara karşısında oldukça şaşırmışlardı. Kadir Ezildi, Hülya Yavuz Özseçen ve Arzu Nar Gül’den oluşan bu ekip, birbirlerinden oldukça farklılar. Tek ortak noktaları ise temizlik. Bu ekipte yer alan Kadir Ezildi, özellikle sosyal medyada fenomen olma yolunda ilerliyor. Kendine has konuşma tarzı ve sempatik halleriyle izleyenler tarafından çok fazla sevildi.

Kadir Ezildi Kimdir?

Temizlik hastası Kadir, 24 yaşında, ablası ve annesiyle beraber aynı evi paylaşıyor. Akşam işten geldikten sonra gece geç saatlere kadar temizlik yapıyor. Ailesiyle bu konuda çok sık tartıştığını söylese de böyle olmaktan çok mutlu olduğunu söylüyor.

Hülya Yavuz Özseçen Kimdir?

30 yaşındaki Hülya, evli ve bilgisayar mühendisi. Temizlik konusunda çok hassas olsa da, evde bir kedi ve bir köpek besliyor. Bu nedenle diğerlerine göre temizliğe iki kat daha fazla zaman ayırıyor.

Arzu Nar Gül Kimdir?

Çorlu’da yaşayan Arzu, ev hanımı ve bir çocuk annesi. Çamaşır yıkamayı çok seviyor ve eşyalarının bu yüzden çok çabuk eskidiğini söylüyor. Temizlik malzemelerini ise yatak odasındaki giyinme dolabında saklıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.