Titanik’in Bilinmeyen Yönleri Ortaya Çıkacak

Titanik’in hikayesini bilmeyen yoktur.Tam 15 Nisan 1912 tarihinde 1500 yolcusuna mezar olmuştu.Buz dağına çarpmış ve “Tanrının bile batıramayacağı bir gemi” tabusunu yıkmıştı.Üzerinden 100 yıl geçti.Hala gizemini koruyan yönleri tabii ki var.İşte bu site onları ortaya çıkaracak.

Başrollerini Kate Winslet ve Leonardo Di Caprio’nın paylaştığı efsane film Titanik 1997 yılında vizyona girmişti ve büyük yankı uyandırmıştı.Tekrar 3 boyutlu olarak vizyona girecek film Titanik’i de bizlere tekrar hatırlaracak.

15 Nisan günü batışının 100. yıldönümü olacak Titanik’in Ancestry.com üzerinden bilinmeyen yönleri paylaşılacak.Ziyaretçilerin ücretsiz görebileceği metaryaller ve bilgiler ilgilenenleri heyecanlandıracak gibi.

Sitenin sözcülerinden  Dan Jones şu sözlerle müjdeyi verdi : “Titanic trajik bir hikayedir. ABD ve İngiltere tarihinde çok önemli bir yeri vardır. Biz Titanic’le ilgili elimizde ne varsa ücretsiz olarak ziyaretçilerimizle paylaşacağız.”

İlgilenenler 15 Nisan 2012 Pazar günü siteyi ücretsiz ziyaret ederek Titanik’i ve bilinmeyen yönlerini keşfedebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.