This Is Us, Türkiye’ye Uyarlanıyor!

Amerika’da NBC kanalında yayınlanan ve birçok ülkede en beğenilen dizilerden biri olmayı başaran This Is Us, ülkemizde uyarlanmaya hazırlanıyor. Daha önce Umutsuz Ev Kadınları, Anne ve Kadın gibi dizileri uyarlayan MED Yapım, şimdi  de This Is Us için kolları sıvadı.

Yerli uyarlamasının oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Şuan için kesinleşen oyuncular arasında Songül Öden ve Birkan Sokullu yer alıyor. Songül Öden, dizinin ana karakteri olan Rebecca’yı canlandırırken, Birkan Sokullu ise Rebecca’nın oğlu Kevin’e hayat verecek.

This Is Us, iki ayrı zaman dilimini birlikte işleyen dizilerden biri. Yani hikayede Songül Öden’in gençlik dönemlerini izlerken, günümüze gelindiğinde ise Birkan Sokullu’nun da yer aldığı üçüz kardeşlerin hayatına odaklanılacak. Dizinin en önemli karakterlerinden biri olan ve izleyicinin en sevdiği isim Jake’i kimin canlandıracağı ise hala gizemini koruyor. This Is Us, ayrıca Primetime Emmy ve Altın Küre gibi etkinliklerde hem adaylığı olup hem de ödül alırken, dizinin oyuncularından Brown ise üç ödülün sahibi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.