The Walking Dead Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? – 2018

Yapımcılığını Robert Kirkman ve Frank Darabont‘un üstlendiği çizgi roman uyarlaması olan The Walking Dead  2010 yılında ilk sezonunun yayınlanmaya başlamasıyla büyük bir izleyici kitlesi yakalamayı başardı. Ancak son zamanlarda dizinin fazla uzamasından veya izleyici kitlesinin dağılmasından mı bilinmez, reytinglerde ciddi düşüşler olduğu söylenmişti. Geçtiğimiz  günlerde oldukça heyecanlı bir şekilde gruplar arası çatışma sahneleriyle ve çok sevilen bir karakterin yaralanmasıyla sezon finali yapan dizinin ne zaman yeniden yayınlanacağı bilinmiyordu.

Dizi 2018’in Başında Geliyor

      İlk yıllarda gerek konusu gerekse oyuncuları ile dikkat çeken ve  reyting rekorları kıran The Walking Dead  7. ve 8. sezonlarda beklenenin aksine reytinglerin düşmesiyle final sezonuna yaklaştıklarının sinyallerini vermeye başlamıştı. The Walking Dead  26 Şubat Pazartesi günü tüm dünyada gösterime girecek. Final sezonu 8 bölüm sonunda  ekranlara veda edecek.

   The Walking Dead dizisinin ardından çekimlerine başlanan senaristliğini yine Robert  Kirkman ve Dave Erickson’ın yaptığı aynı evrende farklı zamanları işleyen, zombi  virüsünün  çıkış ve yayılış zamanlarını konu alan Fear the Walking Dead  dizisi ile birleşmeleri  ise final sezonunun şaşırtıcı bir şekilde ekranlara veda etmesini sağlayacağa benziyor.

Dizide yer yer  The Walking Dead‘e göndermeler yapılacağı ve finalinin de Rick karakterinin hastanede uyandığı  ana bağlanacağı söyleniyor. Belli bir hayran kitlesi olan bu iki dizinin birleşmesi ise Morgan  karakterini  canlandıran  Lennie James  sayesinde olacağı konuşulan haberler arasında. Lennie James‘in iki dizide de sürekli olacağı ve hikayesinin devam edeceği söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.