Teksas Yanlış Siteyi Hackledi!

Televizyonlarda, internette ve stadlarda… İki düşman denebilecek takım. Bursaspor – Beşiktaş Kavgalarına bir yenisi daha eklendi.

Bursaspor Taraftar Grubu Teksas üyesi kişiler resmi olmayan Beşiktaş sitesi www.besiktas.com.tr adresini hackledi. Siteye Texas afişi belirgin bir şekilde eklendi. Ayrıca resmin altına ağıza alınmayacak küfürler yazıldı.

Ancak ilginç bir durum var. Bu taraftarlar bu siteyi resmi site sanarak mı hackledi, yoksa bilerek resmi olmayan bir Beşiktaş sitesini mi hackledi.

Bursaspor taraftarının yapmış oluğu bu davranış sonucu Beşiktaş Kulübü Resmi Sitesi’nden bir açıklama yapıldı. Açıklamaya göre; Çeşitli basın organlarında yer alan, kulübümüze ait… olmayan bir internet sitesinin çökertilmesi ile ilgili haberlerde hatalı ifadeler yer almaktadır. Kulübümüzün resmi internet sitesi www.bjk.com.tr ve www.besiktasjk.com.tr’dir. Basında belirtilen ve çökertildiği ifade edilen www.besiktas.com.tr sitesi ile kulübümüzün ilgisi bulunmamaktadır. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız. denildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.