Teknede Mezuniyet Balosu Daha Çok Tercih Ediliyor

Hiçbir zaman unutulmayacak bir yıl sonu balosu için son dönemin en gözde partilerinden olan tekne partileri sıradan partilerden sıkılmış, farklı bir arayış içine giren öğrenciler için en uygun tercih olacaktır. Mezuniyet ya da yıl sonu balosu kokteyl şeklinde organize edilebildiği gibi ana yemekli menülerle de organize edilebilmektedir. Akşam yemeğinin dahil olduğu organizasyonlarda yemekler uzman profesyonel aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Tüm partide yemeklerde olduğu gibi uzman personeller size hizmet verecektir.

Teknede mezuniyet partinizi yemekli olduğu gibi yemeksiz olarak da tercih edebilirsiniz. İsterseniz sene sonu partisi alkollü olarak da düzenlenebilmektedir. Fakat 18 yaşından küçük misafirler için alkol servisi yapılmamaktadır. Organizasyonda size özel tur ayarlanmaktadır. Bu tura isterseniz Anadolu isterseniz Avrupa yakasından başlayabilirsiniz. Tura başlanacak nokta sizin en kolay ulaşımınızı yapacağınız yer olarak belirlenmektedir. Bu noktalar arasında Beşiktaş, Kabataş, Beykoz, Üsküdar gibi limanlar yer almaktadır. Bu turlar sayesinde bir yandan da İstanbul’un, boğazın, denizin ve yıldızların keyfini eğlenerek çıkaracaksınız. İsteye bağlı olarak partinizi yüzme turları ile de birleştirebilirsiniz.

50, 100 ve daha fazla katılımcı içeren partilerinizi bu teknelerde rahatlıkla verebilirsiniz. Daha az katılımcılı parti düzenlemek isteyenler için yine aynı hizmetleri veren donanımlı yatlar da hizmetinizde olacaktır. Mezuniyet balosu çok daha görkemli ve şık gözükmektedir. Rezervasyon sistemi ile çalışan bu organizasyonlarda, erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde ücretlendirilme daha uygun olarak yapılmaktadır.

Teknede mezuniyet fiyatları ve etkinliğin ücretini katılımcı sayısı, menü tercihi, tekne seçimi ve haftanın hangi günü gerçekleşeceği de etkilemektedir. Ayrıca havai fişek, animasyon, canlı müzik, lazer show, süsleme gibi diğer tüm ekstra istekler de fiyatlandırılmada etki yapmaktadır. Bütün yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız, arkadaşlarınıza veda edeceğiniz bu özel gece için belirlenen saatte ve noktadan servis kaldırılarak partinizin gerçekleşeceği tekneye ulaştırılacaksınız. Daya detaylı bilgi almak için www.teknedemezuniyet.net internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.