Tehlikeli Karım Final Yapıyor!

Başrollerini Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ ve Bige Önal’ın paylaştığı Tehlikeli Karım dizisi final yapıyor.

Show TV’de yayınlanan ve ABD yapımı Gone Girl filminden uyarlanan Tehlikeli Karım, 6. bölümüyle izleyicisine veda edecek. Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini yaptığı,  Nalan Merter Savaş ile Vilmer Özçınar’ın senaristliğini üstlendiği dizi, düşük reytinglerden dolayı erken final kararı aldı.

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan ve sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri olan Tehlikeli Karım, sonraki bölümlerinde aynı başarıyı yakalayamadı. Yalnızca ilk bölümünü Gone Girl’den uyarlayarak izleyicide ‘film tadında bir ilk bölümdü’ izlenimi bırakan dizi, hikayenin devamını getirmekte zorlandı ve izleyici kitlesini yavaş yavaş kaybetmeye başladı. Şuana kadar 4 bölüm yayınlanan dizi, iki bölüm sonra ekran yolculuğunu sonlandırmış olacak. Tehlikeli Karım, aldatılan bir kadının kimsenin aklına gelmeyecek şekilde planlar kurgulayarak intikam almasını konu alıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.