Tanerin Ailesi: “Oğlumuz Normal Değil!”

Survivor adasının en ilgi çekenlerinden birisi ve gün geçtikte televizyon programlarının fenomeni olacak gibi görünüyor.

Ateşlere atlayan, ağaçlara tırmanan, kendini yengeçlere ısırtan Taner. Yani Çılgın Taner’i bir de ailesi, Kübra Tarlacı ve Ahmet Tarlacı anlattı.

Yapılan röportajdan ilgi çeken Taner notları şöyle;

Anne: Biz onu çok zor şartlar altında büyüttük. Çok gazlı bir çocuktu. 2 yıl boyunca hiç uyku girmedi gözümüze. Hatta bir olay ise şöyle; “Taner ev telefonuyla sürekli uğraşır kurcalardı. Bizde telefonun fişini çeker hep yüksek bir yerlere kaldırırdık. Kaldırmayı unuttuğumuz bir gün telefon yerine yoktu. Taner’e “Telefonu gördün mü?” dediğimde “Hı hı” diyor. Gitmiş tuvalete atmış sifonu da çekmiş. Sonra tamirci geldi. “Nerede o şeytan çocuğunuz” diyor.

Taner’in lisanın neden değişik sorusuna ise şöyle cevap veriyorlar;

“Daha önce Almanya’da yaşıyorduk. Sonra Mersin’e geldik. Ardından taner okul için Kıbrıs’a gitti. İngilizce öğrendi. Yani Almanca, Türkçe, Kıbrıs Lehçesi, İngilizce dillerini öğrendiği için lehçesi biraz karışıyor.”

Tokat atan öğretmenine tekme atmış.

Baba Tarlacı: Bir müsamere günü hocası buna sıraya geç demiş. Çocuk ta anlamamış. Sonra hocası buna tokat atmış. Bu da hocası arkasını döndükten sonra basmış tekmeyi.

İlginç bir not ta Taner küçükken hayvanlarla hep arkadaş olur. Onlara kendini ısırtırmış. 😀

Bir baba olarak ben onu normal görmüyorum.

Çocuğunuz kendini ateşe atıyor, hayvanlara kendini ısırtıyor, ne düşünüyorsunuz? sorularına da babası; “Bir baba olarak ben çocuğumu normal görmüyorum, aile olarak ta onu normal görmüyoruz.

İşte Taner’den birkaç görüntü; sizce normal mi?

http://www.youtube.com/watch?v=U3NPAAmjaeg
http://www.youtube.com/watch?v=fOy5wJzHoc0

http://www.youtube.com/watch?v=I-Sdrzp6b9o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.