Survivor Ünlüler – Gönüllüler’e Kimler Katılacak?

Show TV‘nin resmi Twitter hesabında soruları yanıtlayan Acun Ilıcalı samimi cevaplar verdi.

Birçok soruya cevap veren Ilıcalı, Survivor Ünlüler Gönüllüler‘e katılacak olan ünlüler kimler?” sorusuna aslında söylemem doğru değil ama Show TV Twitter sayfası içi söyleyebilirim. Ünlülerde kesinleşen 2 isim var. Bunlardan bir tanesi Mustafa Topaloğlu, diğeri ise Alp Kırşan.

Hayatta olmazsa olmazlarınız? sorusuna ise Acun 3 kızım diye cevap verdi.

Sorulardan anladığımız kadarıyla Acun’un parfümü ise Hermes imiş. 🙂 Bu parfüme talep artar diye düşündüm bir an.

Son olarak en çok hangi programını sunmayı sevdiği sorulunca Ilıcalı, Survivor ve Yetenek Sizsiniz‘i sunmaktan keyif aldığını söyledi.

Alınan yeni bilgilere göre Mart ayında Dominik Cumhuriyeti’nde çekilecek olan Survivor Ünlüler – Gönüllülerin diğer yarışmacıları da belli oldu. Bu yarışmacılar;  kızları Nez, Almeda Abazi, Merve Büyüksaraç, Sibel Tüzün… Şarkıcı Doğuş’un da yarışmada olacağı bildirildi.

 

 

1 Yorum

  1. Yorgun Cevapla

    Dogusum seni cok seviyorum.kotu gozlerden,kotu dillerden uzak ol INSALLAH.SEN YALNIZ DEGILSIN,HICH BIR ZAMANDA KENDINI YALNIZ HISSETME.SENI SEVENLERIN HEP YANINDA.SENI UZENI FENA UZERIZ.BURDAN O SURVIVOR EKIBINEDE SESLENIYORUM…. BAK EGER 1SEYLER YAPIB,ABUK-SABUK KONUSUP DOGUSUMUZU UZERSENIZ FENA UZULURSUZ ANLADINIZMI?BU KELIMEM HER KESE AIT.OYUNCULARADA SUNUCULARADA.DOGUSUMUZ HAKKDA ABUK SABUK SEYLERDE YAZMAYIN.SIZ ONUN ELINE BILE SU DOKEMEZSINIZ AMA OTURUP HALA ONDAN KONUSUYORSUNUZ.ABUK SEYLER YAZIYORSUNUZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.