Survivor Türkiye – Yunanistan’ın İlk 3 Yarışmacısı Belli Oldu!

Şubat ayında yayınlanacak olan Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasının kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı, belli aralıklarla kesinleşen isimleri duyurmaya devam ediyor. Survivor’da yarışacak olan ilk isim Master Chef yarışmasıyla ünlenen Hakan Kanık olmuştu. İkinci isim ise eski sezonlarda yarışan Sema Aydın’ın ikiz kardeşi Sema Ocak oldu. Üçüncü yarışmacı da geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden açıklandı. Survivor’da yarışacak olan 3. isimm Ecem Onaran oldu.  

Hakan Kanık

19 yaşındaki genç yarışmacı, bir süre önce final yapan Master Chef yarışmacılarından biriydi. Bir sene komi olarak çalışan Kanık, Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesinde heykel bölümünde okumaktadır.

Seda Ocak

Survivor eski yarışmacısı ve milli atlet Sema Aydın’ın ikizi olan Seda Ocak, 34 yaşında ve Bursa doğumludur. 2 çocuk annesi olan yarışmacı, ikizi gibi milli atlettir ve şuanda antrenörlük yapmaktadır. 

Ecem Onaran

İzmir’li ve 29 yaşında olan Ecem Onaran, uzun yıllar atletizm ile ilgilenmiştir. Şuanda spor eğitmenliği yaparak hayatına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.