Sosyal Medyayı Etkin Kullan Bursu Kap!

Sosyal medyayı en iyi kullanılan öğrencilere burs imkanı!

Üniversite okuyup paraya mı ihtiyacınız var? O zaman bu haber sizi oldukça ilgilendirecektir. Öğrenciyseniz ve maddi durumunuz çok iyi değilse ve bunun üzerine sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanıyorsanız çok şanslısınız demektir. Bu özelliklere sahipseniz verilecek olan burs sizin olabilir.

Burs’un sosyal medya ile ne alakası var demeyin. Verilecek olan bu burs tam da bununla ilgili. Sosyal medyayı her gün aktif bir şekilde özgün içerik paylaşımlar yaparak kullanıyorsanız okumaya devam edin…

Kopuzlar Vakfından  Sosyal Medyayı en iyi şekilde kullanan kişilere burs müjdesi. 1993 senesinde kurulan Kopuzlar Vakfı, ülkenin kültürel, sosyal ve ekonomik etkenleri açısından ilerlemesi ve toparlanmasında büyük payı olan bir vakıftır.

Öğrenci yurtları, okul, kütüphane ve sağlık kuruluşları gibi projeleri ile beraber çalışkan ve ihtiyacı olan öğrencilere sağlamış oldukları burs ile de eğitim hayatlarında öğrencilere destek olmaya devam ediyor. Kopuzlar Vakfı, bu yılki okul döneminde üniversite öğrencilerine ayda bir 100 lira para yardımında bulunmayı istiyor.

Sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan, gündemi takip ederek güncel ve içerik açısından özgün yazılar ile paylaşımlarda bulunan kişiler her ay 100 liralık para yardımına sahip olacaklar. Belirlenen okullarda duyurular yapılacak ve bununla birlikte öğrenciler burs başvurularını rahatça yapabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.