Sonsuz Bir Aşk Film Yorumları

6 sene önce vizyona giren “Sonsuz” filminin devamı olarak çekilen Sonsuz Bir Aşk, acılı bir öyküyü komik bir dille anlatıp, ilginç bir film olarak sinemalardaki yerini alıyor.

Birçok komedi filminden farklı olan Sonsuz Bir Aşk, kanser hastalığını ele alıyor. Serhan ve Volkan, kanser tedavisi gördükleri hastanede taşınıp dost olurlar. Bu tedavi sürecinde başlarını birçok belaya sokarlar. Filmin komedi sahnelerini de bu belalar oluşturuyor.

Küçük yaşta töre cinayeti nedeniyle hapse giren Serhan, 20 sene sonra hastaneye sevk ediliyor. Volkan ile tanıştıktan sonra bir şekilde Aylin isminde biriyle karşılaşıyor. Volkan, Serhan’ı sevdiğine kavuşturmak istemektedir. Bu maceraya atılmadan önce bir ambulans kaçırırlar. Ama beklemedikleri bir sürprizle karşı karşıya kalırlar. Ambulanstaki hasta, şarkıcı Özlem Tekin’dir.

Filmde Özlem Tekin kendisini oynuyor. Bu durum filmi ilginç hale getirse de karakter olarak biraz doğallıktan uzak duruyor. Filmde yer alan diğer oyuncular şöyle: İsmail Hacıoğlu, Özlem Tekin, Süleyman Turan, Metin Keçeci, Ayfer Dönmez. Genel hikaye olarak dram türünde bir öyküyü komediye çeviren bir film olsa da, içerisinde çıkarılacak dersler de bulunuyor.

Özetle Sonsuz Bir Aşk; vizyondaki güçlü filmlerin arasında aşağılarda kalacağa benziyor. Yine de farlı bir komedi deneyimi yaşamak istiyorum derseniz, size iyi seyirler dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.