Sönmez Atasoy’un Son Durumu

Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı karakter ile izleyenlerin gönlünde taht kuran Halo Dayı, yani Sönmez Atasoy’un kızı bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde kalp krizi sonucu acil hastaneye kaldırılan Sönmez Atasoy’un kızı Fadik Sevin Atasoy duygulandıran bir açıklama ile hayranlarını bilgilendirdi. Sevin Hanım;  “Kelimelerimin yetersiz kaldığı ama umudumuzun hala yaşamakta olduğu bu bekleyişimiz de, sizlerinde aynı sabır ve inançla bizimle olduğunuzu biliyorum” açıklamasını yaptı. 

Atasoy şu sözler ile devam etti;

“Tiyatro Sanatçısı, yazar, yönetmen ve babam Sönmez Atasoy’un geçirdiği ani ve ağır kalp krizi sonucunda kalbi durmuş ve yapılan geri döndürme çabalarıyla tekrar çalışmaya başladı. Bu süre zarfında beyin oksijensiz kalmış, daha önceden de mevcut olan akciğer sorunları, kandaki oksijen miktarının düşük olması, beynindeki oksijensiz kalma sürecini olumsuz etkiledi. Acilen yapılan kalp anjiyosu ile kalp krizine neden olan damarlar açıldı. Bunu takiben, kalp fonksiyonları düzene girmiş fakat beyin fonksiyonları etkisini kaybetmeye başlaması sebebiyle solunum cihazına bağlandı.”

Biz de Halo Dayımız için Allah’tan şifa diliyor, ailesine ve yakınlarına sabır diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.