Show TV’nin Yeni Dizisi: Keşke Hiç Büyümeseydik

Birol Güven’in yapımcısı olduğu Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi yakında Show TV’de başlıyor.

Çekimleri başlayan dizinin başrollerini Ege Aydan, Burcu KaraAçelya Akkoyun, Murat Kılıç ve Deniz Celiloğlu gibi isimler paylaşıyor. Keşke Hiç Büyümeseydik, babaları öldükten sonra eski evlerine geri dönen kardeşlerin hikayesini konu alıyor.  Birol Güven – Murat Aras – Eray Yasin Işık’ın senaristliğini üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu ve Yılmaz Gökgöz gibi isimler de yer alıyor.

Sıcak bir aile hikayesinin anlatıldığı dizide; geçmişte aralarında güçlü bir bağ bulunan kardeşlerin büyüdüklerinde birbirlerinden uzaklaşmalarına ve babalarının ölümüyle yeniden yakınlaşmalarına şahit olacağız. Hulusi, hayattayken çocuklarını bir arada tutmayı başaramasa da ölümünün ardından istediğini elde edebilecek midir? Yoksa onlara miras olarak kalan ev, yeniden birbirlerine düşmelerine mi neden olacaktır? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.