Show TV’den Yeni Dizi: Beyaz Yalan

Show Tv’de çok yakında yepyeni bir dizi başlıyor.

NTC medya’nın yapımcılığında başlayacak olan dizinin başrollerinde Kaçak Gelinler dizisinde Kainat olarak karşımıza çıkan Deniz Baysal yer alıyor. Başrolde ise ona Kutsi eşlik edecek.

Çekimleri başlayan dizinin senaryosunu Hayriye Ersöz yazıyor. Filiz Gülmez Pakman’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin konusu şöyle:

Birbirlerine ikiz kadar benzeyen Melek ve Alara, dış görünüşlerinin benzerliği dışında ortak noktalarının pek olmadığı iki karakterdir. Kaderleri de farklı olan bu iki kızdan Alara, zengin, varlık içinde doğmuş güzel bir kızdır. Ama özgür değildir. Melek ise fakir bir ailede doğmuş, güzel, adı gibi melek ruhlu olan bir kızdır. İki kızın yollarının kesişmesiyle birlikte Alara özgür olabilecektir, Melek ise yaşamı boyunca peşinde olduğu şansına kavuşacaktır.

Beyaz Yalan’ın oyuncu kadrosunda yer alan isimler şöyle: Kutsi ve Deniz Baysal’ın dışında;

Ebru Aykaç, Elif İskender, Ege Aydan, Onur Dikmen, Ebru Aytemur, Çağlar Sayın, Seher Terzi, Çetin Karakul, Biran Damla Yılmaz, Fatih Dokgöz , Dilara Topuklular, Berkan Bulut, Ayça Yağcıoğlu, Özge İnce ve Pınar Deniz gibi oyuncular yer alıyor.

Beyaz Yalan dizisinin fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.