Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Yaklaşan 14 Şubat ile birlikte birçok hediyelik eşyacıda, seyyar satıcıda, internet alışveriş sitelerinde hareketlilik başladı. Biz Sevgililer Günü için hoşumuza giden hediyeleri derledik ve sizlere sunmak istedik.

Hediyeleri açıklamadan önce şunu da belirtelim. En güzel hediye kendinizin düşündüğü ve başka örneği olmayan hediyedir. Biz bu yazıyı aklına bir hediye gelmeyenler için derliyoruz. Dikkatimizi çeken yeni şeyler gördükçe burada paylaşacağız. Sizin de aklınıza böyle bir hediye gelirse aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Biz de isiz isminizle birlikte buraya ekleriz.

Çikolatalı Yazılar 

Çikolata harfler ile aşkınızı dile getirebilirsiniz. İnternet üzerinde bu işi yapan onlarca site de bulabilirsiniz. Onlara bir metin verirsiniz. Örneğin; “Hayatımın Baharı. <3” gibi. Onlarda bu metni bir kutu içerisinde çikolata harfler ile sizlere gönderirler.

Ücreti: 29 – 59 TL aralığı.

Aşkınızı Kitaba Dönüştürün

Belki uzun yıllardır birliktesinizdir ve yaşadıklarınızı artık yazmak istersiniz. Bununla da kalmayıp yazılanları bir kitap haline getirmek isteyebilirsiniz. İşte size güzel bir sevgililer günü hediyesi. Yaşananları yazar, bununla birlikte de resimleri aralara yerleştirirseniz hoş bir hediye ortaya çıkar.

Ücreti: 30 – 60 TL aralığı.

 

Başını Koyabileceği Bir Yastık

Gece başını yastığına koyduğunda hemen sizi düşünmesini istemez misiniz? O zaman yastığın üzerine onunla birlikte bir resminizi ve sadece sizin resminizi bastırın. Gerisini zamanın akışına bırakın… 🙂

Ücret: 15 – 35 TL

Animasyon Kitap

Hediyeleri yazmaya başlarken bilerek en sona bıraktım bu hediyeyi. Benim de almış olduğum bir hediye bu. Oldukça hoşuma da gitmişti hani.  sevgilikitabi.com adresine giriyorsunuz. Yönlendirmeler ile birlikte sevgilinizle sizi anlatan harika bir animasyonlu, karikatür tarzı kitap oluşturuyorsunuz. Bu kitabı yine site yetkileri ile iletişime geçerek kitabı bastırıyorsunuz. Hem kalıcılığı hem de hoş görüntüsü ile uzun yıllar saklanacak bir hediye ile bir 14 Şubat’ı daha geride bırakabilirsiniz.

Ücret: 39 TL +

1 Yorum

  1. Ecrin uluç Cevapla

    önerilerinizi inceledim çikolatalar özellikle çok güzeller doğum günü için bir öneri olarak kullandım çok düşünmüştüm ne yapabilirim diye ve birçok site inceledim http://www.kaarun.com da bir çok örnek gördüm o da facebook like larına göre öneriler sunuyor farklı bir site olarak gözüme çarpti sizinle de paylaşmak istedim.
    ilginize tşk ederim.iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.