Sevgililer Günü Bedava Hediye Önerileri

Önemli olan hatırlamak ve düşünmek olsa da insan içten içe ufak bir hediye yada en azından bir çiçek bekliyor. 14 Şubatı son anda hatırlayanlar olarak “ o güne inanmıyorum” yada senin hediyen benim aşkım” tarzı yalanları artık kimse yemiyor. O yüzden artık aklınızı kullanarak yeni bir çözüm üretmelisiniz. Nasıl olacak bu iş diyorsanız ben size yardımcı olacağım.

Sizi çok para harcamadan da kurtaracak olan, Sevgililer Gününü bedavaya getirmeniz için önerilerim…

1-Amatör klip çalışması!

Sesinize güveniyorsanız eğer, ona romantik bir klip hazırlayın. Bunu beğenmeyecek kimse yoktur. Örneğin; Demet Evgar’ın sevgilisi için hazırladığı bu video gibi.

2. Evde kek yapın!

Eğer kek yapmayı bilmiyorsanız anneniz ne güne duruyor. Yaptırın keki, sonra sana kendi ellerimle yaptım diyerek ona hediye edin. Yada videoda Nil size kek tarifini veriyor zaten. Bu yöntem sadece kızlar için geçerli diye bir şey yok. Hatırlayın; Issız Adam, Havuçlu Tarçınlı Kek…

3. İstek şarkı sürprizi!

Bu sürpriz size en fazla bir sms ücreti kadar mal olur. Ama o da fazla geliyorsa sıradaki parçadan haberdar olun, onu sevgilinize armağan edin.

4. İkinci el hediye!

Size gelen en sevmediğiniz bir hediyeyi sevgilinize hediye edin. Siz sevmediyseniz biz kızlar kesin severiz.

5. El emeği, göz nuru!

Eski bir t-shirt’ünüzün içini pamukla doldurup yastık yapın. Sizin kokunuzla uyumasını sağlayacak, romantik anlayışına göre değişebilen bir hediye önerisi.

6. Eski yüzüğü ona verin!

Eski sevgilinizin size geri verdiği yüzük hala duruyorsa, yeni bir el onu takmak için bekliyor olabilir. Tabi yüzüğün içindeki isim yada tarihlere bir el atmanız gerekiyor. Yüzük takmanız demek evlilik yolunda ilk adımı attığız anlamına da geliyor tabi unutmayın. Ayrıca altın yükselmişken tekrar düşünmek için hala zamanınız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.